Dodatečné informace

Prestonet TV

 • Sledování televizních programů až na 4 zařízeních (Windows, iOS, MacOS, Android)

Chytré funkce:

 • EPG (programový průvodce včetně TV programu a informacích o pořadech)
 • Archiv (přehrávání až 7 dnů zpětně)
 • Pause TV, TimeShift, StartOver – funkce, které Vám umožní pozastavit, vrátit či přetočit každý pořad
 • Rodičovský zámek

Služba není samostatně prodejná a funguje jako doprovodná ke službě internet. K využití služby je potřeba zakoupit Set-top box

Arris VIP 4302:

Arris VIP 4302

Systémové parametry:

 • Operační systém: ARRIS KreaTV 5.0
 • Operační paměť: 1 GB DDR3 RAM
 • Úložiště: 256 MB FLASH
 • Procesor: 6k DMIPS
 • Video kodeky:
  H.265/HEVC 1080p60 10-bit, MPEG-4 AVC (H.264), HP@L4.2 1080p60
 • Audio kodeky:
  EAC3, MPEG-1 (MUSICAM), MP3, AAC LC, HE-AAC

IPTV: ano
PVR funkce: ano

Porty:
1 x RJ-45
1 x HDMI
1 x AV vstup

Rozměry: 130 x 130 x 26 mm
Barva: černá

Kompletní programová nabídka

Vše z balíčku Prestonet TV:

TV Programy
TV Programy

Součástí je také služba Second Screen. Tato služba umožňuje další zobrazení v rámci domácnosti na PC, tabletech či mobilních telefonech. V rámci jednoho poplatku jsou 3 jakákoliv zařízení v domácnosti. Součástí každého balíčku jsou dostupné tzv. „nPVR“ služby (pause TV, StartOver, TimeShift). Využít můžete až 7denní archiv pořadů – délka archivu se může lišit v návaznosti na legislativní a licenční podmínky.

Zaručujeme dostupnost všech nabízených služeb při využití námi distribuovaného set-top boxu. Většina služeb je dostupná i bez využití set-top boxu přímo na Vaší Smart TV, nicméně kvalitu a dostupnost služeb v takovém případě nemůžeme garantovat, vzhledem k možným aktualizacím softwaru Smart TV, které nejsme schopni ovlivnit. V případě aktualizací software na Vaší Smart TV obratem vyvíjíme aktualizaci, abychom Vám zajistili dostupnost všech nabízených služeb, nicméně taková aktualizace zabere nějaký čas a může dočasně snížit Váš uživatelský komfort.

Všechny zde uvedené ceny jsou konečné. Jsme plátci DPH.
Ceník je platný od 1.5.2018.
Změna ceníku vyhrazena.
Technické parametry a všeobecné obchodní podmínky jsou k dispozici na adrese [___].
V případě dotazů k jednotlivým službám kontaktujte naše obchodní oddělení e-mailem na adrese sales@prestonet.cz, nebo telefonicky na čísle 237839839. Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnost 4NET.TV solutions a.s., která je jako provozovatel převzatého rozhlasového a televizního vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 4107 ze dne 01.01.2016. Společnost 4NET.TV solutions a.s má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.

Provozovatelem služeb je společnost Prestonet s.r.o., se sídlem Na příkopě 853/12, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, IČ 06839347, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 289785.